ICZA Blog

Ani se to nechce věřit, jak ten čas letí, od posledního blogového příspěvku uplynul zase další rok. 

Ačkoli stránky přežívají v určité formě hibernace, tak vím, že k pevnému jádru této komunity stále tu a tam patří nějaké ty světelné meče, sekery nebo laserové pušky. A má to tak být.  A i když má již většina z vás úplně jiné starosti a povinnosti, tak si občas udělejte chvilku jen pro sebe a pořádně si zahrajt, stále to stojí za to. A nemusí to být jen ta hra na počítači, už Mark Twain mluvil o tom, že  „Práce je všechno, co člověk dělat musí, a hra je všechno, co člověk dělat nemusí.“ 

Hrajme si tedy. 

Krásné svátky všem věrným staré dobré ICzA a přeji vám vše v dobré v novém roce. 

Sini.

Warigus Sini, mluvis mi ze srdce! Diky a vse nej!

Krásné svátky, ICzA

Sinimus posted Dec 22, 17

Možná už vrcholově nešviháme lajtsejbrem ani nekleštíme orky, ale i tak se zde stále více či méně potuluje to zdravé jádro, které buď nerado zapomíná na slavné časy, nebo doufá v jejich návrat anebo se stále schází v malých anarchistických skupinkách a dodnes si způsobuje mlácením do klávesince a myši ty pověstné herní mozoly, kterými jsou členové ICzA tak jednoduše identifikovatelní. 

Bez ohledu na to, čím se kdo zabývá, přeji všem přátelům a věrným imperiálům krásné svátky a mnoho úspěchů do nového roku. Gearujte, skillujte, v hrách nebo v životě, hlavně ať vás to, co děláte, baví co nejvíce.

A málem bych zapoměl na tradiční citát, takže letos jeden od nesmrtelného barda Willa Shakespearů:

„Přátel si važ, a kdo se osvědčili, ty hákem z oceli si připni k srdci.“

Za ICzA, Sini. 

Spi sladce, princezno...

Sinimus posted Dec 27, 16

leia

Carrie Fisher 
(* 21.10.1956 - † 27.12.2016)

Warigus Necht Te sila provazi!
NoticeNotices