ICZA Blog

Krásné svátky, ICzA

Sinimus posted Dec 22, 17

Možná už vrcholově nešviháme lajtsejbrem ani nekleštíme orky, ale i tak se zde stále více či méně potuluje to zdravé jádro, které buď nerado zapomíná na slavné časy, nebo doufá v jejich návrat anebo se stále schází v malých anarchistických skupinkách a dodnes si způsobuje mlácením do klávesince a myši ty pověstné herní mozoly, kterými jsou členové ICzA tak jednoduše identifikovatelní. 

Bez ohledu na to, čím se kdo zabývá, přeji všem přátelům a věrným imperiálům krásné svátky a mnoho úspěchů do nového roku. Gearujte, skillujte, v hrách nebo v životě, hlavně ať vás to, co děláte, baví co nejvíce.

A málem bych zapoměl na tradiční citát, takže letos jeden od nesmrtelného barda Willa Shakespearů:

„Přátel si važ, a kdo se osvědčili, ty hákem z oceli si připni k srdci.“

Za ICzA, Sini. 

Spi sladce, princezno...

Sinimus posted Dec 27, 16

leia

Carrie Fisher 
(* 21.10.1956 - † 27.12.2016)

Warigus Necht Te sila provazi!

Vánoční pozdrav

Sinimus posted Dec 21, 16

Drazí spolubojovníci, spolubojovnice, a všichni přátelé ICzA,

je to až k nevíře, ale znovu uzavíráme další společný rok, tentokrát již čtvrtý. Letos je to ozvláštněno tím, že jsme před více než sto dny spustili novou verzi ICzA, která je logickým důsledkem uplynulého vývoje. Všichni z vedení komunity se domníváme, že se jednalo o změnu pozitivní a průběžným nárůstem členské základny je nám alespoň částečně potvrzeno, že to tak skutečně je.


ICzA za těch skoro pět let zažila mnohé. Maximální rekordy na cz-sk scéně v SWTOR, pády se samotnou hrou, boj o existenci, spousta práce, plánování… Je zde mnoho lidí, bez kterých by naše milovaná komunita už dávno nebyla a pár, bez kterých by nebyla ještě dříve.


Většině z vás patří v letošním roce obrovský dík za to, že si rozumíte, že jste schopni nalézt společný zájem, společnou řeč, společný cíl. A i když máte čas od času pocit, že takhle to prostě nejde, že váš raid leader je debil, že aktuální game master nedělá, co má, tak ačkoliv jste přesvědčeni o své pravdě – komunikujte, pracujte na fórech, teamspeaku, osobně – jakkoli. Všechny stimulující názory jsou pro nás podstatné a žádný nenecháme jen tak zaniknout. Jsme komunita, a chceme se podle toho chovat – na principech vzájemné výměny názorů, pochopení a konsenzuálního řešení.


Internetová skupina, komunita tohoto typu není jen pouhou náhodně spojenou sebrankou, její potenciál je v podstatě nekonečný. V dnešní, přetechnizované době se z nahodilých známostí mohou stát velice jednoduše i přátelství na celý život, záleží jen na nás. Buďme tedy maximálně vděčni za to, co zde máme a každého z nás vyzývám v co největší propojení svého virtuálního života s ICzA.


Všem vám přeji nádherné prožití vánočních svátků, chvílí s těmi nejbližšími, ocenění toho, že ten reálný život má také své okamžiky. ;)


Mám-li tu možnost použít citátu, který se k tomuto vánočnímu listu tematicky váže, využil bych moudrosti Epikúra za Sámu, antického filozofa, který řekl:
„Protože život o samotě a bez přátel je plný nástrah a strachu, rozum sám nás napomíná, abychom si získávali přátelství.“

Krásné Vánoce za celou ICzA.
Sini.

Warigus Krasny clanek i komentare a prani pod nim! Nelze nez souhlasit a prat nam vsem silu (samozrejme tu temnou), stesti, spok...
Qam Vianoce som už premeškal a tak mi zostáva len dúfať, že ste ich všetci prežili v pokoji a te...
Toroth Přeji všem hezké vanoční svátky. Neožerte se hned na začátku a užije si je! :)
NoticeNotices